Idź do

Park Narodowy "Bory Tucholskie" serdecznie zaprasza na nowy cykl spotkań w terenie pn.: Spotkajmy się w Parku Narodowym "Bory Tucholskie"

Pierwsze spotkanie odbędzie się pod hasłem: "W poszukiwaniu wiosny".

Wiosennych znaków będziemy poszukiwać w okolicach Łąk Józefowskich i nad Jeziorem Ostrowite.

Odbędzie się dn. 23 marca 2024 r. tj. w sobotę o godzinie 9.00. Planowany czas trwania wyprawy to ok. 2,5 h, łącznie do pokonania będzie ok. 5,5 km

Zbiórka odbędzie się na śródleśnym miejscu postoju pojazdów w Klosnowie (ok. 1 km od byłego tartaku w Klosnowie jadąc w stronę Funki, drogą leśną udostępnioną dla ruchu samochodowego) o godzinie 9:00, powrót, w to samo miejsce, planowany jest ok. 11:30. Zainteresowanych uczestnictwem "W poszukiwaniu wiosny" prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 15.00 pod nr tel. 52 3355129 do 21 marca br. Ilość miejsc ograniczona.

Warto zaopatrzyć się w lornetkę!

Uczestnicy spotkania ponoszą tylko koszty zakupu biletów wstępu. Koszt biletu to: 6 zł bilet normalny, 3 zł bilet ulgowy. Bilety należy zakupić przed wycieczką. Lista placówek, gdzie można je nabyć dostępna jest tutaj. Opłatę za bilet można wnieść także na rachunek Parku Narodowego "Bory Tucholskie w BGK Gdańsk nr konta: 52 1130 1121 0006 5599 5320 0001. Przy dokonywaniu opłaty na konto należy pamiętać o wpisaniu tytułu opłaty, na jaki okres wniesiona jest opłata i jakiej liczby biletów dotyczy (w tym zaznaczyć należy, czy są to bilety ulgowe czy normalne). Dowód wpłaty podlega kontroli i zastępuje bilet.

Upoważnionymi do ulgowego biletu na teren Parku Narodowego "Bory Tucholskie" są: uczniowie szkół i studenci; emeryci i renciści; osoby niepełnosprawne; żołnierze służby czynnej. Opłat za wstęp do Parku Narodowego "Bory Tucholskie" nie pobiera się od: mieszkańców gmin położonych w granicach parku narodowego i gmin graniczących z parkiem (gmina Brusy i gmina Chojnice) dzieci w wieku do 7 lat; członków rodziny wielodzietnej w rozumieniu ustawy z dnia 5 grudnia 2014 r. o Karcie Dużej Rodziny (Dz.U. poz.1863) posiadających ważną Kartę Dużej Rodziny.

Informujemy, iż podczas wycieczki będzie prowadzona fotorelacja w celu informowania o wydarzeniu na stronie internetowej Parku. Wszystkich uczestników prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Klauzula informacyjna