Idź do

Park Narodowy "Bory Tucholskie" serdecznie zaprasza zainteresowanych poznaniem przyrody Parku do udziału w wycieczce przyrodniczej. Odbędzie się ona 3 lipca br. (środa) w ramach cyklu spotkań Letnia Akademia Przyrodnicza.

Letnia Akademia Przyrodnicza
Środa, 3 lipca 2024
09:30
Bachorze

Letnia Akademia Przyrodnicza

Park Narodowy "Bory Tucholskie" serdecznie zaprasza zainteresowanych poznaniem przyrody Parku do udziału w wycieczce przyrodniczej. Odbędzie się ona 3 lipca br. (środa) w ramach cyklu spotkań Letnia Akademia Przyrodnicza. Trasa prowadzić będzie zieloną ścieżką dydaktyczną "Wokół jeziora lobeliowego Wielkie Gacno".
Spotkanie z przewodnikiem odbędzie się o godz. 9.30 w Bachorzu przy bramie do Parku (na byłej pętli autobusowej) a zakończy w Funce przy Ośrodku Wypoczynkowym Mikomania. Długość trasy ok. 6,6 km, czas trwania wędrówki pieszej ok. 2,5 -3 godzin.

Zainteresowanych uczestnictwem w Letniej Akademii Przyrodniczej prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 15.00 pod nr tel. 52 3355127 do 2 lipca br. Ilość miejsc ograniczona.

Uczestnicy spotkania ponoszą tylko koszty zakupu biletów wstępu. Koszt biletu to: 6 zł bilet normalny, 3 zł bilet ulgowy. Bilety należy zakupić przed wycieczką. Lista placówek, gdzie można je nabyć dostępna jest tutaj Opłatę za bilet można wnieść także na rachunek Parku Narodowego "Bory Tucholskie w BGK Gdańsk nr konta: 52 1130 1121 0006 5599 5320 0001. Przy dokonywaniu opłaty na konto należy pamiętać o wpisaniu tytułu opłaty, na jaki okres wniesiona jest opłata i jakiej ilości biletów dotyczy (w tym zaznaczyć należy czy są to bilety ulgowe czy normalne). Dowód wpłaty podlega kontroli i zastępuje bilet.

Upoważnionymi do ulgowego biletu na teren Parku Narodowego "Bory Tucholskie" są: uczniowie szkół i studenci; emeryci i renciści; osoby niepełnosprawne; żołnierze służby czynnej. Opłat za wstęp do Parku Narodowego "Bory Tucholskie" nie pobiera się od: mieszkańców gmin położonych w granicach parku narodowego i gmin graniczących z parkiem (gmina Brusy i gmina Chojnice) dzieci w wieku do 7 lat; członków rodziny wielodzietnej w rozumieniu ustawy z dnia 5 grudnia 2014 r. o Karcie Dużej Rodziny (Dz.U. poz.1863) posiadających ważną Kartę Dużej Rodziny.

Informujemy, iż podczas wycieczki będzie prowadzona fotorelacja w celu informowania o wydarzeniu na stronie internetowej Parku. Wszystkich uczestników prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Klauzula informacyjna