Idź do

Park Narodowy "Bory Tucholskie" serdecznie zaprasza na czwartą, ostatnią wędrówkę w ramach Letniej Akademii Przyrodniczej. Odbędzie się ono dnia 21 sierpnia 2024 r. (środa) o godz. 9.30. Początek i koniec spotkania w miejscowości Drzewicz, przy punkcie informacji.

Letnia Akademia Przyrodnicza
Środa, 21 sierpnia 2024
09:30
Drzewicz

Letnia Akademia Przyrodnicza

Park Narodowy "Bory Tucholskie" serdecznie zaprasza na czwartą, ostatnią wędrówkę w ramach Letniej Akademii Przyrodniczej. Odbędzie się ono dnia 21 sierpnia 2024 r. (środa) o godz. 9.30. Początek i koniec spotkania w miejscowości Drzewicz, przy punkcie informacji. Długość trasy pieszej to ok. 10 km. Przewidywane zakończenie ok. godz. 13.30.
Trasa wycieczki będzie wiodła przez północne tereny Parku m.in. wzdłuż jeziora lobeliowego Nierybno, wyrobiska potorfowego zwanego „pętlą Lipnickiego”, Strugi Siedmiu Jezior oraz wrzosowiska.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w Letniej Akademii Przyrodniczej prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 15.00 pod nr tel. 52 33 55 127 do 20 sierpnia br. Ilość miejsc ograniczona.

Uczestnicy spotkania ponoszą tylko koszty zakupu biletów wstępu. Koszt biletu to: 6 zł bilet normalny, 3 zł bilet ulgowy. Bilety należy zakupić przed wycieczką. Lista placówek, gdzie można je nabyć dostępna jest tutaj Opłatę za bilet można wnieść także na rachunek Parku Narodowego "Bory Tucholskie w BGK Gdańsk nr konta: 52 1130 1121 0006 5599 5320 0001. Przy dokonywaniu opłaty na konto należy pamiętać o wpisaniu tytułu opłaty, na jaki okres wniesiona jest opłata i jakiej ilości biletów dotyczy (w tym zaznaczyć należy czy są to bilety ulgowe czy normalne). Dowód wpłaty podlega kontroli i zastępuje bilet.

Upoważnionymi do ulgowego biletu na teren Parku Narodowego "Bory Tucholskie" są: uczniowie szkół i studenci; emeryci i renciści; osoby niepełnosprawne; żołnierze służby czynnej. Opłat za wstęp do Parku Narodowego "Bory Tucholskie" nie pobiera się od: mieszkańców gmin położonych w granicach parku narodowego i gmin graniczących z parkiem (gmina Brusy i gmina Chojnice) dzieci w wieku do 7 lat; członków rodziny wielodzietnej w rozumieniu ustawy z dnia 5 grudnia 2014 r. o Karcie Dużej Rodziny (Dz.U. poz.1863) posiadających ważną Kartę Dużej Rodziny.

Informujemy, iż podczas wycieczki będzie prowadzona fotorelacja w celu informowania o wydarzeniu na stronie internetowej Parku. Wszystkich uczestników prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Klauzula informacyjna