Idź do

Park Narodowy "Bory Tucholskie" serdecznie zaprasza na ostatni przed wakacyjną przerwą wykład z cyklu Czwartkowe spotkania z przyrodą. Spotykamy się w czwartek 25 kwietnia br. o godz. 18.00 w Centrum Edukacji Przyrodniczej Parku Narodowego "Bory Tucholskie" w Chocińskim Młynie (Chociński Młyn 5).

Wykłady z cyklu Czwartkowe spotkania z przyrodą
Czwartek, 25 kwietnia 2024
18:00
Wykład pt. "Motyle jako grupa modelowa w badaniach z zakresu przyrody. Aktualny stan poznania motyli Parku Narodowego "Bory Tucholskie" poprowadzi Pan dr hab. Marek Bąkowski, prof. UAM
Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie uczestnictwa do dnia 24 kwietnia br. na adres e-mail: b.grabowska@pnbt.com.pl lub tel. 52 3355127. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.

Dla uczestników wykładu przyjeżdżających z Chojnic Park Narodowy "Bory Tucholskie" zapewnia bezpłatny transport. Odjazd z przystanku przy sklepie Kaufland od strony ul. Obrońców Chojnic o godz. 17.15. Planowany powrót ok. godz. 20.30. Ilość miejsc w autokarze ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Informujemy, iż podczas wykładu będzie prowadzona fotorelacja w celu informowania o wydarzeniu na stronie internetowej Parku oraz Facebooku. Wszystkich uczestników prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Klauzula informacyjna