Idź do
Sortowanie:

Niedzielne spotkanie z Parkiem – warsztaty dla najmłodszych

Park Narodowy „Bory Tucholskie” serdecznie zaprasza dzieci w wieku od 4-10 lat wraz z opiekunami na warsztaty z cyklu Niedzielne spotkania z Parkiem.
Idź do strony

Akcja sprzątania jeziora Charzykowskiego

W dniu 12.04.2024 r. pracownicy Parku Narodowego „Bory Tucholskie” wzięli udział w kolejnej akcji sprzątania jeziora Charzykowskiego.
Idź do strony

Uroczyste rozdanie nagród

Dnia 9 kwietnia 2024 r. w Centrum Edukacji Przyrodniczej Parku Narodowego „Bory Tucholskie” w Chocińskim Młynie odbyło się uroczyste rozdanie nagród rozstrzygnięto XXIII Powiatowy Konkurs Humanistyczno - Przyrodniczy „Ortografia w przyrodzie”, odbywający się w tym roku pod hasłem: Święto przyrody.
Idź do strony

Motyle jako grupa modelowa

Serdecznie zapraszamy na ostatni przed wakacyjną przerwą wykład z cyklu Czwartkowe spotkania z przyrodą. Spotykamy się w czwartek 25 kwietnia br. o godz. 18.00 w Centrum Edukacji Przyrodniczej Parku Narodowego „Bory Tucholskie” w Chocińskim Młynie (Chociński Młyn 5).
Idź do strony

Wesołych Świąt

Idź do strony

Smutne wieści z Zagrody

Przychodzimy do Państwa z przykrą wiadomością. Niestety głuszec, który pojawił się na początku roku w naszej Zagrodzie Pokazowej Zwierząt odszedł w ubiegły weekend.
Idź do strony

W poszukiwaniu wiosny

W sobotę 23 marca zainagurowane zostały „Spotkania w Parku”. Będą to spacery tematyczne po Parku. Ten sobotni nosił tytuł „W poszukiwaniu wiosny”. Wszystkie prognozy pogody i sobotni ranek, nie zachęcały do spaceru. Ale około godziny 9.00 już była tylko mżawka, która również bardzo szybko skończyła się. I spacer mógł odbyć się bez zakłóceń.
Idź do strony

Bóbr – gatunek zwornikowy

Dnia 21.03. br. w naszym Centrum Edukacji Przyrodniczej w Chocińskim Młynie odbył się kolejny w tym roku wykład z cyklu Czwartkowe spotkania z przyrodą. Gościliśmy dr hab. Adrian Zwolicki prof. Uniwersytetu Gdańskiego, który przedstawił nam temat pt. Bóbr – gatunek zwornikowy.
Idź do strony

Wiosenne warsztaty

W niedzielę tj. 17.03. br. w naszym Centrum Edukacji Przyrodniczej w Chocińskim Młynie odbyły się warsztaty z cyklu Niedzielne spotkania z Parkiem, dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat i ich opiekunów.
Idź do strony

Uszkodzony szlak

Aktualizacja: szlak naprawiony
Idź do strony

„Dzicy” mieszkańcy Zagrody Pokazowej Zwierząt

Park Narodowy „Bory Tucholskie” serdecznie zaprasza dzieci z kl. 0 i I z przedszkoli i szkół podstawowych z powiatu chojnickiego do wzięcia udziału w XVII POWIATOWYM WIOSENNYM KONKURSIE WIEDZY PRZYRODNICZEJ Temat przewodni tegorocznej edycji konkursu to: „Dzicy” mieszkańcy Zagrody Pokazowej Zwierząt
Idź do strony

W poszukiwaniu wiosny

Park Narodowy „Bory Tucholskie” serdecznie zaprasza na nowy cykl spotkań w terenie pn.: Spotkajmy się w Parku Narodowym „Bory Tucholskie”
Idź do strony

Wydarzenia

Najbliższe wydarzenia w Parku Narodowym "Bory Tucholskie"

Brak wydarzeń w wybranym przedziale czasowym