Idź do
Sortowanie:

Pierwsze miejsce dla uczennic ze Szkoły Podstawowej w Kłodawie

Dnia 23 maja 2024 roku w Centrum Edukacji Przyrodniczej Parku Narodowego „Bory Tucholskie” w Chocińskim Młynie odbył się II etap XVII Wiosennego Konkursu Wiedzy Przyrodniczej. Konkurs przeznaczony był dla dzieci z powiatu chojnickiego uczęszczających do klas 0 i I z przedszkoli i szkół podstawowych.
Idź do strony

Pożar w Parku

W miniony piątek 17 maja na terenie Parku w Obwodzie Ochronnym Bachorze doszło do niebezpiecznego zdarzenia – pożaru lasu.
Idź do strony

Świętowaliśmy Europejski Dzień Parków Narodowych

W minioną sobotę (tj. 18 maja) w naszym Centrum Edukacji Przyrodniczej w Chocińskim Młynie obchodziliśmy Europejski Dzień Parków Narodowych.
Idź do strony

Noc Muzeów

Poniedziałkowe popołudnie i wieczór 13.05 w Centrum Edukacji Przyrodniczej, w Chocińskim Młynie upłynęły nam pod znakiem Nocy Muzeów.
Idź do strony

Pszczele warsztaty

W minioną niedzielę tj. 12.05. br. w Centrum Edukacji Przyrodniczej Parku Narodowego „Bory Tucholskie” odbyły się warsztaty z cyklu Niedzielne spotkania z Parkiem
Idź do strony

Amatorski połów ryb - sprzedaż zezwoleń

Informujemy, iż sprzedaż zezwoleń wędkarskich rozpocznie się 28.05.2024 r. (wtorek) Sprzedaż zezwoleń będzie odbywała się w siedzibie Parku: - wtorki 14:00-15:00 - piątki    8:00-9:00
Idź do strony

Noc Muzeów

Park Narodowy „Bory Tucholskie” serdecznie zaprasza na spotkanie w ramach akcji Noc Muzeów. Wydarzenie będzie miało miejsce 13 maja 2024 w Centrum Edukacji Przyrodniczej Parku Narodowego „Bory Tucholskie”, w Chocińskim Młynie (Chociński Młyn 5, 89-608 Swornegacie).
Idź do strony

Świętuj z nami Europejski Dzień Parków Narodowych

Park Narodowy „Bory Tucholskie” serdecznie zaprasza dnia 18 maja br. w godz. od 12.00 do 16.00 do Centrum Edukacji Przyrodniczej w Chocińskim Młynie na obchody Europejskiego Dnia Parków Narodowych.
Idź do strony

O motylach

Dnia 25.04 br. w Centrum Edukacji Przyrodniczej w Chocińskim odbył się kolejny wykład z cyklu Czwartkowe spotkania z przyrodą. Tym razem gościliśmy prof. UAM dr. hab. Marka Bąkowskiego, który przedstawił wykład pt. Motyle jako grupa modelowa w badaniach z zakresu ochrony przyrody. Aktualny stan poznania motyli Parku Narodowego „Bory Tucholskie”.
Idź do strony

Rozstrzygnięcie etapu plastycznego XVII Powiatowego Wiosennego Konkursu Wiedzy Przyrodniczej

Dnia 22 kwietnia 2024 r. w Centrum Edukacji Przyrodniczej Parku Narodowego „Bory Tucholskie” w Chocińskim Młynie rozstrzygnięto pierwszy etap XVII Powiatowego Wiosennego Konkursu Wiedzy Przyrodniczej, odbywającego się pod hasłem „Dzicy” mieszkańcy Zagrody Pokazowej Zwierząt.
Idź do strony

Stan zachowania i perspektywy ochrony jezior lobeliowych w Polsce

W dniach 19-20 kwietnia 2024 r. w Centrum Edukacji Parku Narodowego „Bory Tucholskie” odbyła się konferencja naukowa pt. „Stan zachowania i perspektywy ochrony jezior lobeliowych w Polsce”.
Idź do strony

Niedzielne spotkanie z Parkiem – warsztaty dla najmłodszych

Park Narodowy „Bory Tucholskie” serdecznie zaprasza dzieci w wieku od 4-10 lat wraz z opiekunami na warsztaty z cyklu Niedzielne spotkania z Parkiem.
Idź do strony

Wydarzenia

Najbliższe wydarzenia w Parku Narodowym "Bory Tucholskie"

Brak wydarzeń w wybranym przedziale czasowym